SistemLinux Hakkında Kim Ne Dedi?

Sezer Bozkır, TurkHackTeam'de Grafik tim Lideri-Süper Moderatörü

Uzun zamandır bloğu takip etmekteyim. Övmek benim işim değil ama sunduğu sadelik ve facebook'tanda yapılan haber başlığı sunumları siteyi takip etmekte başlıca etken benim için. Yaklaşık 2 senelik Linux kullanıcısıyım, bu blog türevi site, kişileri linuxun tekniğine boğmaktansa, olması gerekeni, güncel ve son çıkanları en sade dille anlatmakta. Gönül isterdi ki ben de yardımcı olayım, ancak kısıtlı zamanımdan dolayı takipcisi olmakla yetiniyorum. Sistemlinux ekibine ve okuyucularına esenlikler dilerim :))


Bu sayfada SistemLinux.Org hakkındaki yorumlarınız yer alacak. Fakat lütfen yorumlarınız kısa ve baştan savma olmasın. Yapacağınız yorumların bloga giren kişiler tarafından okunacağını unutmayın. Yazacağınız yorumun olumlu olması için kendinizi zorlamayın. Olumsuz da olsa içinizden geldiği gibi yazın. Yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler.


Not: Adınızı Soyadınızı ve varsa Blog/Site adresinizi belirtmeyi unutmayın. Bu bilgiler bu sayfada görüntülenecek.

Yorum Gönder

 1. Merhaba;
  Ben Sezer Bozkır, TurkHackTeam'de Grafik tim Lideri-Süper Moderatörüm.
  Uzun zamandır bloğu takip etmekteyim.
  Övmek benim işim değil ama sunduğu sadelik ve facebook'tanda yapılan haber başlığı sunumları siteyi takip etmekte başlıca etken benim için.
  Yaklaşık 2 senelik Linux kullanıcısıyım, bu blog türevi site, kişileri linuxun tekniğine boğmaktansa, olması gerekeni, güncel ve son çıkanları en sade dille anlatmakta.
  Gönül isterdi ki ben de yardımcı olayım, ancak kısıtlı zamanımdan dolayı takipcisi olmakla yetiniyorum.
  Sistemlinux ekibine ve okuyucularına esenlikler dilerim :))
  /* Se-ZeR */

  YanıtlaSil

[blogger][facebook]

Polat Büyükarslan

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.